Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Boho Casino

Log ind på Boho Casino | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Boho Casino Welcome Bonus

# Log ind på Boho Casino | Sikker adgang til din konto Når du logger ind på Boho Casino, får du adgang til en certificeret spilleplatform, der opererer under licens nr. 0000064 udstedt af Tobique Gaming Commission. Boho Casino ejes og drives af Metlait SRL, et selskab registreret i Costa Rica med registreringsnummer 3-102-911867. Din konto beskyttes gennem strenge KYC-procedurer (Know Your Customer), hvor vi bekræfter din identitet med gyldigt ID, adressebevis og betalingsmetodebekræftelse før første udbetaling. Alle transaktinoer håndteres sikkert med danske bankoverførsler, kreditkort og kryptovalutaer som USDT, BTC og ETH. Platformen kræver telefonbekræftelse og aggressive antisvindeltiltag for at sikre fair spil. Med din sikre login får du også direkte adgang til vores DA Bonus-tilbud: første indbetaling giver 100% bonus op til €777 plus 100 gratis spins, mens anden indbetaling tilbyder 75% bonus op til €1.000 med 75 gratis spins. Alle bonusser kræver 40x omsætning inden udbetaling af gevinster.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Boho Casino welcome bonus?

Boho Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Boho Casino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Boho Casino

Beyond the welcome bonus, Boho Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Første depositum bonus100% op til 8 kr + 100 gratis spins40x2 kr5 dage
Andet depositum bonus75% op til 8 kr + 75 gratis spins40x2 kr5 dage
Tredje depositum bonus50% op til 8 kr + 50 gratis spins40x2 kr5 dage
High Roller bonus125% op til 8 kr + 100 gratis spins40x2 kr5 dage
Mandag bonus30-100 gratis spins40x2 kr5 dage
Onsdag bonus25-100 gratis spins40x2 kr5 dage

How to Claim

Claiming your Boho Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Boho Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Boho Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor meget bonus får jeg på mit første indskud hos Boho Casino?+
På Boho Casino modtager du 100% bonus op til €777 plus 100 gratis spins på dit første indskud. Du skal indsætte mindst €20 med koden BOHO. Bonussen er gyldig i 5 dage, og du skal vædde 40 gange bonusbeløbet for at kunne hæve dine gevinster.
Kan jeg få bonus hvis jeg spiller fra Sverige?+
Nej, spillere fra Sverige er ikke berettiget til nogen bonusser, kampagner, VIP-programmer eller loyalitetspunktudveksling hos Boho Casino. Kun spillere fra andre tilladte lande kan modtage bonusser og deltage i promotionstilbud.
Hvad er Boho Casinos High Roller bonus?+
High Roller bonussen giver 125% bonus op til €5.000 plus 100 gratis spins. Du skal indsætte mindst €250 med koden BOHO. Bonussen er også gyldig i 5 dage med et 40x væddemålskrav. Maskimal indsatsstørrelse er €5 under vægringen.
Hvor længe skal jeg vente på at hæve mine penge fra Boho Casino?+
Boho Casino behandler hævninger inden for 48 timer fra din side. Bankoverførsler tager typisk 3 bankdage, men kan tage op til 5 bankdage afhængigt af din banks arbejdsbelastning. Mindste hævningsbeløb er €50.
Hvilke kryptoer accepterer Boho Casino?+
Boho Casino accepterer BTC, BCH, ETH, DOGE, LTC, USDT, XRP, BNB, ADA og TRX. Du kan få 10% eller 25% kryptbonus afhængigt af dit indskudsbeløb med koden CRYPT. Bonussen er gyldig i 3 dage med 40x væddemålskrav.
Hvad sker der hvis jeg ikke aktiverer mine gratis spins inden for tiden?+
Gratis spins skal aktiveres inden for 1 dag efter, at de er krediteret til din konto. Hvis du ikke aktiverer dem til tiden, mister du dem. Alle bonusser på Boho Casino er gyldige i 5 dage fra modtagelse, og uopfyldt bonus og gevinster bliver annulleret efter udløbet.